Приєднуйся до нас

Зв'яжіться з нами (наш номер в месенджерах: + 7 (921) 446-25-10)
×
Для відправки повідомлення потрібна реєстрація.
Будь ласка, перейдіть в форму реєстрації або авторизуйтеся на сайті.
×
Ваш запит відправлено. Найближчим часом з вами зв'яжуться менеджери Cbonds. Дякуємо!

За підсумками 2017 року IBI-Rating - №1 на ринку рейтингових послуг України

На сьогоднішній день в Україні працюють 5 національних уповноважених рейтингових агентств. Згідно з даними фінансової звітності за 2017 рік, рейтинговому агентству IBI-Rating знову вдалося посісти перше місце за обсягом наданих послуг.Частка IBI-Rating на внутрішньому ринку склала 38%. Решта агентств не можуть похвалитися настільки вражаючими цифрами.


Директор рейтингового агентства IBI-Rating Олексій Амфітеатров зазначив, що в 2018 році агентство планує зробити максимальний акцент на наданні послуг в сегменті необов'язкового рейтингування і консалтингу, що пов'язані з професійною оцінкою платоспроможності компаній і аналізом галузевих ризиків.


«Наша компанія більш ніж за 13 років роботи на ринку здобула блискучу ділову репутацію. Ми об'єднали команду кращих професіоналів. І вже другий рік поспіль стаємо лідером серед українських рейтингових агентств. За 2017 рік ми виконали величезну роботу, так агентство IBI-Rating підтримує в постійному моніторингу 118 кредитних рейтингів: 67 в корпоративному, 38 у фінансовому та 13 у муніципальному секторах. Одним словом, нам є чим пишатися, але немає часу зупинятися на досягнутому, адже в планах на наступний рік у нас велика програма роботи з нашими існуючими клієнтами, розширення пакету послуг для муніципалітетів і фінсектора. Крім того, сьогодні IBI-Rating єдине в країні агентство, що має право на надання ряду рейтингових послуг, а саме визначення рейтингів надійності будівництва, інвестиційної привабливості та корпоративного управління», - зазначив Олексій Амфітеатров. 


Діяльність IBI-Rating повністю відповідає регуляторним вимогам Законів України і нормативно-правових актів НКЦПФР, а також кращим європейським практикам рейтингової діяльності. Крім того, Агентство першим на ринку рейтингових послуг України ввело строгий комплаенс-контроль, що забезпечило незалежність прийняття рішень рейтинговим комітетом і недопущення конфлікту інтересів.Share:

minimizeexpand
Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
×