Приєднуйся до нас

Зв'яжіться з нами (наш номер в месенджерах: + 7 (921) 446-25-10)
×
Для відправки повідомлення потрібна реєстрація.
Будь ласка, перейдіть в форму реєстрації або авторизуйтеся на сайті.
×
Ваш запит відправлено. Найближчим часом з вами зв'яжуться менеджери Cbonds. Дякуємо!

ICU закликає ЗМІ не тиражувати недостовірну інформацію

Група ICU заявляє про те, що у неї немає і ніколи не було жодних стосунків з Еліотом Броуді і його компанією. З жалем констатуємо, що Al Jazeera опублікувала матеріал, який базується на сфальсифікованих документах, про що ICU попереджала телеканал у відповіді на його запит. Ми можемо лише здогадуватися, якими були мотиви журналістів, що опублікували неправдиву інформацію. І припускаємо, що вона може стати складовою частиною нової замовної кампанії проти ICU в деяких українських ЗМІ.


Ці ж сфальсифіковані документи раніше тиражували представники згадуваного в матеріалі Al Jazeera «Інституту Права і Товариства» Юрія Кармазіна. В рамках досудового врегулювання спорів 20 лютого 2018 року ICU запросила у Інституту копію так званого «правового висновку», складеного «експертами» Інституту на основі підроблених документів. На сьогоднішній день відповідь від Інституту ми отримали, в зв'язку з чим ICU готує позовну заяву до суду з вимогою спростування недостовірної інформації.


Закликаємо ЗМІ не тиражувати недостовірну інформацію і наводимо ключові тези з відповіді ICU на запит Al Jazeera:


«Дані документи (наведені в матеріалі Al Jazeera, в яких згадується ICU) є фальшивими. Твердження, що містяться в них, є неправдивими.


Ми вважаємо, що дані сфальсифіковані матеріали є частиною шахрайської кампанії проти нас, і ми маємо намір повідомити про це правоохоронні органи.


У групи ICU немає і ніколи не було жодних стосунків, в тому числі, договірних, з Еліотом Броуді або його компанією. Керівництво ICU ніколи не зустрічалося з Броуді і ніколи не працювало з ним або його компанією. У ICU немає контракту з Броуді, датованого 2014 або будь-яким іншим роком, і ICU ніколи не платила йому. Броуді ніколи не лобіював ICU і не працював від імені ICU.


Не існувало та не існує меморандуму про взаєморозуміння між ICU, Броуді та Al Bashayer (компанія з Абу Дабі, назву якої було зазначено в запиті Al Jazeera, але приховано в статті, на відміну від назви ICU) або будь-якої домовленості між цими структурами. Також не існує фонду прямих інвестицій, афілійованого з ICU, який пов'язаний зі згаданими особами».Share:

minimizeexpand
Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
×