Приєднуйся до нас

Зв'яжіться з нами (наш номер в месенджерах: + 7 (921) 446-25-10)
×
Для відправки повідомлення потрібна реєстрація.
Будь ласка, перейдіть в форму реєстрації або авторизуйтеся на сайті.
×
Ваш запит відправлено. Найближчим часом з вами зв'яжуться менеджери Cbonds. Дякуємо!

ICU успішно реалізувала на аукціоні активи «Укртелекому» з балансу банку «Форум»

Київ, 9 лютого 2018 року. Група ICU за дорученням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб продала пакет акцій ПАТ «Укртелеком» на відкритому аукціоні ПАТ «Українська біржа». Активи реалізовані з балансу ліквідованого банку «Форум».


В ході проведеного аукціону продано 4,45 млн акцій на суму 541 000,00 грн, що на 43% вище за стартову ціну лота – 378 250,00 грн.


Ціна однієї акції склала 0,1215 грн, при ринкових котируваннях на рівні 0,10-0,11 грн в попередній аукціону день.


Група ICU має значний досвід продажу активів з балансів банків, що ліквідуються. Зокрема, серед угод, реалізованих ICU на відкритих аукціонах, знаходиться продаж активів ПАТ «Галичфарм» з балансу банку «Фінанси і кредит», ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Центренерго» з балансу банку «Форум», ТОВ «Будспецсервіс» з балансу банку «Хрещатик» і ряд інших.


Довідка


Рішенням виконавчої дирекції ФГВФО №1808 від 12.09.2016 року ТОВ «Інвестиційний Капітал Україна», яке входить до групи ICU, включено до переліку торговців, що надають брокерські послуги з продажу цінних паперів, що знаходяться у власності ліквідованих банків.


Рішення про реалізацію активів з балансу банку «Форум» було прийнято виконавчою дирекцією ФГВФО № 4866 30 жовтня 2017 року.


Група ICU (www.icu.ua ) – незалежна інвестиційно-консалтингова група, що надає послуги з керівництва активами і приватним акціонерним капіталом. Група спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.


Заснована в 2006 році фахівцями з ING, група ICU є лідером з управління активами в Україні. Під її управлінням перебувають активи в розмірі понад 500 млн доларів. З 2010 року прибутковість флагмана групи CIS Opportunities Fund склала більше 16% річних, за вирахуванням плати за управління, в порівнянні з річним доходом, який склав 1% для індексу HFRI Emerging Markets Russia / Eastern Europe Index за аналогічний період.


Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі партнери ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.



Share:

minimizeexpand
Cbonds is a global fixed income data platform
  • Cbonds is a global data platform on bond market
  • Coverage: more than 170 countries and 250,000 domestic and international bonds
  • Various ways to get data: descriptive data and bond prices - website, xls add-in, mobile app
  • Analytical functionality: bond market screener, Watchlist, market maps and other tools
×